DZIAŁ WIZUALIZACJI PRZESTRZENNEJ

Panoramy 360°

Panorama 360° stopni jest interaktywnym narzędziem prezentacji przestrzeni. Umożliwia ona dowolne obracanie, przybliżanie i oddalanie, co daje złudzenie przebywania w danym miejscu. Do każdej panoramy można dodać dowolną ilość interaktywnych punktów co w końcowym efekcie złoży się na wirtualną wycieczkę. Taki wirtualny spacer z pewnością podniesie atrakcyjność każdej strony internetowej.
Panoramy występują w dwóch wersjach - sferyczna i cylindryczna. Pierwsza z nich daje pełną możliwość prezentacji danego miejsca (poza obrotem 360° również widok góra-dół). W przypadku panoramy cylindrycznej widok jest ograniczony tylko do jednej płaszczyzny (obrót dookoła głowy).


Nasze realizacje:


Auto-Watkem - autoryzowany dealer marki Opel, sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.

Panorama Auto-Watkem

Res Motors - autoryzowany dealer marki Ford, sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.

Panorama Prorent

Ortovita - szpital specjalistyczny, chirurgia urazowo-ortopedyczna - operacje z zakresu niestabilności rzepki, przerostów błony maziowej, zabiegi w obrębie układu mięśniowo szkieletowego.

Panorama OrtoVita

Pro Rent - profesjonalana wypożyczalnia samochdów oparta o samochody marki Ford - Kraków, Rzeszów, Tarnobrzeg i Warszawa.

Panorama Prorent